Kilka słów o Daito

Daito s.c. z Białegostoku to firma zajmująca się doradztwem, kompleksowym wyposażeniem gastronomii oraz serwisem urządzeń. Jesteśmy hurtownią gastronomiczną z doświadczeniem, dlatego znamy potrzeby Klientów i nieustannie dążymy do spełniania ich oczekiwań. Jeżeli zatem prowadzisz restaurację lub inny obiekt związany z gastronomią, poznaj naszą ofertę i wyposaż zaplecze kuchenne zgodnie z najnowszymi standardami.

Czego możesz oczekiwać od solidnej hurtowni gastronomicznej

Celem naszych działań jest dostosowanie asortymentu do potrzeb użytkowników, dlatego nieustannie poszerzamy gamę produktów. Jest to możliwe między innymi dzięki współpracy z wiodącymi producentami i dystrybutorami urządzeń gastronomicznych, co przekłada się na bogatą gamę ofertową oraz na korzystne ceny. Wybierając Daito masz pewność, że otrzymujesz wysoką jakość niezależnie od przeznaczenia zakupionych urządzeń, naczyń, czy akcesoriów.

Nasza propozycja współpracy to wszechstronne działania, czyli:

  • projektowanie zaplecza gastronomicznego – profesjonalne doradztwo oraz analiza potrzeb niezależnie od metrażu i przeznaczenia poszczególnych pomieszczeń; nasze projekty to połączenie użyteczności z wygodą,
  • dobór wyposażenia – optymalnie dobrane sprzęty pod kątem profilu danej działalności oraz do częstotliwości planowanego użytkowania poszczególnych urządzeń; pomagamy przygotować solidne miejsca pracy,
  • montaż urządzeń – podłączenie wszelkich urządzeń oraz sprzętów zgodnie z zasadami bezpieczeństwa, w sposób pozwalający na ich prawidłowe i bezawaryjne działanie; posiadamy niezbędne uprawnienia.
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjnyserwis pieców Rational, pieców Retigo oraz wszelkich innych zakupionych w Daito urządzeń; zapewniamy fachową ocenę oraz realną pomoc w każdej sytuacji.

Szeroki zakres działania sprawia, że warto wybrać nasze usługi, aby jednej firmie powierzyć wszystkie działania związane z projektowaniem i urządzaniem zaplecza własnego lokalu gastronomicznego. Nasze działania to pewność, że kwestię wyposażenia powierzasz fachowcom.

Nasze wyposażenie lokalu gastronomicznego Białystok

Markowy sprzęt gastronomiczny to inwestycja godna uwagi

Współczesne piece, zmywarki, szafy chłodnicze oraz inne sprzęty użytkowane w branży gastronomicznej stanowią przykład rozwoju tej branży oraz rosnących potrzeb właścicieli restauracji, barów, kawiarni. Trend ten widoczny jest również w kuchniach szkolnych oraz hotelowych, gdzie ilość wydawanych posiłków jest zazwyczaj nieporównywalnie większa. Z naszą pomocą bez trudu wyposażysz dowolne zaplecze gastronomiczne tak, aby spełniało swoje zadanie.

Z każdym proponowanym przez nas sprzętem gastronomicznym wiąże się pewność, że jest to urządzenie uznanego producenta, o sprawdzonym działaniu, wydajne oraz bezpieczne. Znajomość branży i wiedza praktyczna dotycząca cech i możliwości określonych urządzeń sprawia, że nieustannie doradzamy naszym Klientom, jak zmienić zwykłą kuchnię w miejsce, w którym znacznie sprawniej odbywają się standardowe czynności. Z przyjemnością doradzimy także Tobie.

Zastanawiasz się nad otwarciem restauracji, baru?
A może jesteś już właścicielem lokalu gastronomicznego? Zapraszamy do nas….

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i współpracy.

TOP