Kuchnia gastronomiczna

Wysokiej klasy kuchnia gastronomiczna stanowi standardowe wyposażenie zaplecza, dlatego warto zainwestować w odpowiedni sprzęt. Nowoczesne kuchnie wyróżnia funkcjonalność, wytrzymałość oraz bezpieczeństwo użytkowania, dlatego możesz mieć pewność, że jest to rozwiązanie na miarę Twoich oczekiwań.

Różne modele kuchni gastronomicznych – hurtownia Daito w Białymstoku

Przygotowując gamę ofertową wybieramy producentów cenionych w szeroko pojętej branży gastronomicznej, aby gotowanie, pieczenie i inna obróbka termiczna potraw przynosiły zawsze dobre efekty. Gotowe dania pełne smaku i aromatu to połączenie zdolności kucharza oraz jakości sprzętu, na którym pracuje, dlatego warto dokładniej zapoznać się z kuchniami gastronomicznymi.

W hurtowni Daito w Białymstoku zapewniamy szeroki wybór kuchni gastronomicznych zgodnie z aktualnymi katalogami wiodących producentów. W stałej sprzedaży oferujemy:

 • kuchnie gazowe – zasilanie gazowe lub gazowo-elektryczne zależnie od systemu zasilania piekarnika; poszczególne kuchnie różnią się między innymi liczną palników, a jako całość występują w wersji:

  • z piekarnikiem gazowym,

  • z piekarnikiem elektrycznym,

  • z piekarnikiem konwekcyjnym,

 • kuchnie elektryczne – zasilane energią elektryczną jako całość, łącznie z piekarnikiem; w piekarniku mogą się znajdować 1, 2 lub 3 grzałki (górna, środkowa, dolna), a same modele kuchni to:

  • standardowe – z żeliwnymi płytami grzewczymi o określonej wielkości i mocy,

  • indukcyjne – nie nagrzewa się w nich sama płyta, lecz dno naczyń.

Odpowiednio duży i dobrany do potrzeb blat roboczy sprawia, że niezależnie od ilości przygotowywanych porcji dań, sprostasz oczekiwaniom swoich Klientów.

Pełna kuchnia gastronomiczna Białystok

Różne konfiguracje palników lub pół grzewczych w kuchniach do gastronomii

Integralną część wszystkich kuchni gazowych i elektrycznych stanowi góra urządzenia z palnikami w wersji gazowej i polami grzewczymi w wersji elektrycznej. Warto zapoznać się z pełną gamą ofertową, aby sprawdzić, który model będzie najlepszy do Twojej kuchni i pozwoli płynnie przechodzić do przygotowywania kolejnych potraw.

Z kuchniami do gastronomii związanych jest szereg udogodnień oraz systemów bezpieczeństwa. Począwszy od funkcjonalnego panelu czołowego poprzez wydajne palniki, płyty grzewcze i komorę piekarnika po systemy zabezpieczające urządzenie przed zalaniem, możesz korzystać z rozwiązań, które sprawdzają się w mniejszych i większych lokalach oraz obiektach.

Kuchnia gastronomiczna z Daito w Białymstoku – dobry wybór

Nasze dotychczasowe oraz bieżące realizacje w Białymstoku i innych miastach są przykładem tego, że z odpowiednio dobraną kuchnią gastronomiczną możesz piec, gotować, a także poddawać obróbce konwkcyjno-parowej dania znacznie efektywniej niż dotychczas.

Zapraszamy do kontaktu, zapewniamy profesjonalne doradztwo, montaż i serwis urządzeń gastronomicznych oraz projektowanie zapleczy wraz z doborem wyposażenia.

Zastanawiasz się nad otwarciem restauracji, baru?
A może jesteś już właścicielem lokalu gastronomicznego? Zapraszamy do nas….

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i współpracy.

TOP