Obróbka mechaniczna w gastronomii

Sprawne przygotowanie poszczególnych produktów spożywczych wymaga odpowiednich narzędzi oraz urządzeń. Asortyment hurtowni Daito sprawia, że wszystkie działania związane z obróbką mechaniczną w gastronomii można znacznie uprościć i skrócić do minimum czas potrzebny na poszczególne działania. Nieustannie poszerzamy ofertę, aby spełniać oczekiwania naszych Klientów.

Jak wyposażyć kuchnię, aby usprawnić obróbkę mechaniczną?

Wyposażenie gastronomii w sprzęty i akcesoria stanowi naszą domenę, dlatego również Twój lokal możemy zaopatrzyć w profesjonalne urządzenia. Spośród nowoczesnych rozwiązań pomożemy wybrać takie, których działanie pozwoli Ci znacznie zwiększyć wydajność kuchni. Od prostych narzędzi po najbardziej zaawansowane multifinkcjonalne roboty – wszystko to znajdziesz w ofercie hurtowni Daito z Białegostoku

Bazujemy na produktach znanych i cenionych marek, a bogaty asortyment to u nas standard. Do obróbki mechanicznej w gastronomii proponujemy między innymi:

  • obieraczki do ziemniaków – niezastąpione zarówno w barach mlecznych i restauracjach, jak też w lokalach typu „fast food”, serwujących wiele porcji frytek dziennie; zależnie od wydajności modelu, urządzenie może obrać nawet 150 kg ziemniaków w godzinę,

  • miksery – od prostych robotów kuchennych po urządzenia o zwiększonej funkcjonalności; z solidnym mikserem możliwe jest mieszanie składników, ubijanie i wyrabianie ciasta, a dzięki dodatkowym przystawkom również tarcie, przecieranie, mielenie,

  • krajalnice – w tym krajalnice do chleba, a także do innych produktów spożywczych; napęd taśmowy oraz nieprzywierająca powierzchnia noża to jedne z licznych udogodnień nowoczesnych urządzeń,

  • szatkownice do warzyw – elektryczne szatkownice z dużym otworem wlotowym należą do kanonu urządzeń gastronomicznych; wymienne tarcze pozwalają ciąć warzywa w plasterki, wiórki, kostkę, co znacznie usprawnia przygotowanie sałatek czy frytek,

  • kutry gastronomiczne – zaawansowane urządzenia rozdrabniające, łączące w sobie funkcjonalność szatkownicy między innymi z opcją kruszenia lodu, homogenizowania poszczególnych składników.

W naszej ofercie znajdziesz oczywiście znacznie więcej gotowych rozwiązań. Wystarczy kilka narzędzi i maszyn, aby odpowiednio wyposażyć zaplecze Twojej gastronomii.

Obierarka mechaniczna do ziemniaków Białystok

Wyposażenie gastronomii na wysokim poziomie z Daito Białystok

Fachowa pomoc w kwestiach związanych z obróbką mechaniczną produktów spożywczych to jedna z naszych standardowych usług. Przygotowujemy indywidualne zestawy pod kątem realnych potrzeb użytkowników, aby w Twoim lokalu lokalu znalazło się odpowiednie wyposażenie.

Propozycja ta dotyczy urządzeń do obróbki mechanicznej w gastronomii mniejszego i większego formatu, a naszą fachowość potwierdzają Klienci z Białegostoku oraz innych miast, zadowoleni z usług Daito.

Poszczególne urządzenie dostępne są w wersji podstawowej lub z możliwością zakupu dodatkowych akcesoriów. Zazwyczaj jednak już podstawowa wersja ma na tyle różnorodne funkcje, że pozwala wykonywać kilka czynności jedna po drugiej, na przykład tym samym mikserem możesz ubić pianę z białek, następnie wyrobić ciasto i zemleć mak.

Profesjonalny serwis urządzeń do obróbki mechanicznej w gastronomii

Wybierając hurtownię gastronomiczną Daito możesz nie tylko zaopatrzyć się w urządzenia przydatne do obróbki mechanicznej w gastronomii, lecz również zlecić serwis tych urządzeń. Proponujemy wszechstronne usługi, a nasi fachowcy z przyjemnością pomogą usprawnić działanie zakupionych u nas robotów kuchennych, krajalnic i innych sprzętów gastronomicznych.

Zastanawiasz się nad otwarciem restauracji, baru?
A może jesteś już właścicielem lokalu gastronomicznego? Zapraszamy do nas….

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i współpracy.

TOP