Pojemniki gastronomiczne

Z odpowiednio dobranymi pojemnikami gastronomicznymi Twój lokal zyska nową jakość przechowywania, chłodzenia i podgrzewania produktów oraz potraw. Szeroki asortyment pozwala wypełnić wszelkie braki niezależnie od profilu Twojej działalności. Zapewniamy dostępność pojemników markowych, z firm cenionych w branży.

Jakie pojemniki gastronomiczne oferujemy w hurtowni Daito?

W naszej stałej ofercie znajdziesz profesjonalne rozwiązania, czyli pojemniki wykonane z solidnych tworzyw i surowców, poręczne, trwałe, zachowujące na długo swoje pierwotne właściwości. Mogą być to zarówno przykłady pojemników do uzupełnienia nowych urządzeń, jak też elementy zamienne, zapasowe lub o innym charakterze, zależnie od Twoich potrzeb.

Spośród typowych pojemników gastronomicznych proponujemy między innymi:

  • pojemniki termoizolacyjne – służą do przechowywania i transportu żywności, zapewniają optymalną temperaturę dań, na przykład niską w przypadku sushi i wysoką do przewożenia pizzy; zależnie od materiału wykonania mogą mieć też inne właściwości,

  • pojemniki ze stali nierdzewnej - używane w witrynach chłodniczych, stołach mroźniczych, stołach chłodniczych do sałatek; pozwalają na higieniczne i bezpieczne przechowywanie żywności,

  • termosy gastronomiczne – wysokiej klasy termos zapewnia przez 6-8 godzin utrzymanie wysokiej temperatury zup lub innych dań zamkniętych w komorze; odpowiednio użytkowany sprawdza się między innymi w cateringu,

  • pojemniki próżniowe – w najprostszej wersji są to pojemniki ze specjalną uszczelką i zaworem, czyli mechanizmem do usunięcia z powietrza z wnętrza pojemnika; metoda ta znacznie przedłuża świeżość produktów.

Profesjonalne pojemniki wykonane są ze stali nierdzewnej lub z określonych tworzyw. W wersji stalowej wykazują odporność na temperaturę do 300oC.

Elementy wyposażenia lokalu gastronomicznego Białystok

Standardowe i mniej popularne zastosowania pojemników gastronomicznych

W naszej hurtowni akcesoria i urządzenia gastronomiczne to przykład praktycznego zastosowania innowacyjnych rozwiązań. Również w przypadku pojemników gastronomicznych zapewniamy naszym Klientom modele wytrzymałe, starannie wykonane, sygnowane marką cenionych producentów. Zapraszamy do naszej siedziby w Białymstoku, polecamy też kontakt telefoniczny. Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na Twoje potrzeby.

O pojemnikach gastronomicznych z hurtowni Daito w Białymstoku

Znane z warunków domowych pojemniki to najczęściej modele plastikowe, niewielkie, a zatem o ograniczonej funkcjonalności, dlatego szukając rozwiązań z dziedziny wyposażenia gastronomii wybierz udoskonaloną wersję takich pojemników. Są one odpowiednie do przechowywania produktów świeżych, a także surowych ryb i mięs oraz gotowych potraw.

Z pojemnikami gastronomicznymi usprawnisz również proces marynowania. Zamknięcie próżniowe daje efekt kilkugodzinnego marynowania w lodówce, wystarczy zatem odpowiednia marynata oraz czas, aby dania uwolniły smak i aromat w trakcie pieczenia lub gotowania. Niewielka inwestycja może zmienić na korzyść sposób przygotowywania wielu potraw.

Zastanawiasz się nad otwarciem restauracji, baru?
A może jesteś już właścicielem lokalu gastronomicznego? Zapraszamy do nas….

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i współpracy.

TOP