Meble gastronomiczne

Współczesna wersja mebli gastronomicznych to połączenie odpowiedniej ilości miejsca na przechowywanie oraz niezwykła trwałość materiałów. Gotowe meble staną się sposobem na rozsądne urządzenie zaplecza, wnętrza lokalu lub innego obiektu, gdzie istotne są zasady higieny oraz normy bezpieczeństwa. Z naszą pomocą efektywnie urządzisz dowolne wnętrza dotyczące Twojej działalności.

Postaw na zakup atestowanych mebli gastronomicznych ze stali

Obecność atestowanej stali nierdzewnej w przemyśle spożywczym i szeroko pojętej gastronomii jest uzasadniona bezpieczeństwem tego materiału w kontakcie z żywnością. Wszelkie produkty, półprodukty oraz gotowe dania, które nie wymagają warunków na miarę szaf chłodniczych, mogą z powodzeniem czekać na użycie lub na sprzedaż w bezpiecznych warunkach przy zachowaniu odpowiedniej czystości danego wnętrza.

Naszym Klientom możemy zaoferować pełną gamę mebli gastronomicznych, w tym między innymi:

  • szafy – w wersji jedno- lub kilkudrzwiowej, otwierane standardowo z przodu, lub również z tyłu, gdy szafa służy jako łącznik pomiędzy kuchnią a zmywalnią,
  • szafki – wolnowiszące, nablatowe lub podblatowe; dzięki trwałości stali nierdzewnej mogą one sąsiadować na przykład z często używanymi piecami gastronomicznymi,
  • półki – pełen asortyment to różne wymiary, lecz zawsze ta sama trwałość; odpowiednio zamocowane mają dużą nośność, na przykład 35 kg przy wymiarach 120x30cm,
  • stoły – służą zarówno jako blaty robocze, meble wykładowcze do naczyń w zmywalni, jak też przyjmują inną rolę zależnie od potrzeb danego lokalu,
  • regały magazynowe – zestawienie odpowiedniej liczby półek w ramach jednego regału to sposób na uporządkowane pomieszczenia magazynowe.

Odpowiednio zagospodarowane wnętrza są niezawodnym sposobem na prawidłowe przechowywanie produktów spożywczych, ale również poszczególnych urządzeń gastronomicznych, narzędzi i akcesoriów.

Meble kuchenne w lokalu gastronomicznym w Białymstoku

Atestowane meble do gastronomii – modele ze stali nierdzewnej

Warunkiem prawidłowego użytkowania mebli do gastronomii jest dostosowanie się do zaleceń producenta między innymi pod kątem maksymalnej nośności danej półki lub całego mebla. Niezależnie od tego, czy są to półki:

  1. pełne – o jednolitej strukturze, bez żadnych przezierności,
  2. ociekowe – perforowane, pozwalające odprowadzać wodę,
  3. gretingowe – w formie prętów ułożonych pionowo lub poziomo,

warunek taki nietrudno spełnić, ponieważ współczesne meble ze stali nierdzewnej są niezwykle wytrzymałe. Odpowiednie wzmocnienia i konstrukcja zaprojektowane są tak, aby każdy element stanowił spójną część całości.

Również w przypadku mebli wykonanych z innych surowców oraz tworzyw, na przykład stołów cateringowych o blatach z polietylenu HDPE, możesz liczyć na odpowiednią wytrzymałość. Konstrukcja ze stali węglowej w charakterystycznym, ciemnym kolorze, będzie długo służyć użytkownikom przy odpowiednim czyszczeniu i konserwacji.

Nieustannie szeroki wybór mebli gastronomicznych w Białymstoku

Bazując na aktualnych katalogach branżowych, proponujemy naszym Klientom pełen asortyment związany z meblami gastronomicznymi w Daito w Białymstoku. Wystarczy jeden telefon, aby również Twój obiekt miał odpowiednie wyposażenie. Nasza hurtownia gastronomiczna to miejsce, gdzie znajdziesz gotowe rozwiązanie lub propozycję stworzenia indywidualnych projektów dla Twojej działalności.

Zastanawiasz się nad otwarciem restauracji, baru?
A może jesteś już właścicielem lokalu gastronomicznego? Zapraszamy do nas….

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i współpracy.

TOP