Serwis urządzeń gastronomicznych

Naprawy w branży gastronomicznej to jedna z dziedzin naszej działalności. Nasi serwisanci bazują na sprawdzonych częściach zamiennych, korzystają z wysokiej klasy narzędzi, posiadają wiedzę oraz doświadczenie. Realizujemy starannie każde zgłoszenie.

Oferujemy usługi związane z serwisem urządzeń gastronomicznych na gwarancji i po jej wygaśnięciu.

Kompleksowe działania w kwestii serwisu urządzeń i sprzętu

Niezależnie od rodzaju nabytego w Daito sprzętu masz pewność, że możesz się do nas zwrócić w sprawie jego serwisowania. Od niewielkich urządzeń po całe linie, usprawniamy działanie zapleczy lokali naszych Klientów. W ramach profesjonalnego serwisu urządzeń gastronomicznych warto zgłaszać do nas wszelkie usterki i nieprawidłowości.

Korzystając z usług serwisowych możesz nam powierzyć do naprawy między innymi:

Priorytetem jest dla nas rzetelna ocena rodzaju oraz stopnia usterki, dlatego przed rozpoczęciem działań poinformujemy Cię o zakresie planowanych napraw. Jeżeli planujesz pogwarancyjną naprawę samodzielną lub w serwisie zewnętrznym, oferujemy bogaty asortyment części zamiennych i akcesoriów, które spełniają wszelkie standardy.

Serwis pieców Rational

Dodatkowa pomoc w ramach serwisu urządzeń gastronomicznych

Naszym Klientom doradzamy, jak należy eksploatować poszczególne urządzenia, aby zmniejszyć ich podatność na ewentualne awarie. Najbardziej istotne kwestie dotyczą prawidłowego podłączenia urządzeń elektrycznych lub konieczności ich podłączenia wyłącznie przez osobę z odpowiednimi uprawnieniami. Dotyczy to między innymi gastronomicznych kuchni elektrycznych.

W kwestii eksploatacji znaczenie mogą mieć z pozoru drobne kwestie, na przykład twardość wody, zużywanej przez zmywarkę do naczyń. Mniejszy stopień twardości wody to mniej kamienia kotłowego, odkładającego się na poszczególnych elementach metalowych oraz na mechanizmach urządzenia. Z przyjemnością doradzimy również Tobie odnośnie poszczególnych urządzeń.

Daito - autoryzowany serwis urządzeń gastronomicznych w Białymstoku

Specyfika urządzeń gastronomicznych i ich przeznaczenie stanowią często cały system, który wymaga umiejętności obsługiwania. Jeżeli poszczególne funkcje są dla Ciebie nowością, przeprowadzimy odpowiedni instruktaż. To również znacznie zmniejszy ryzyko uszkodzeń w przyszłości i sprawi, że powodzeniem dostosujesz funkcje sprzętu do swoich oczekiwań.

Z serwisem urządzeń gastronomicznych Daito w Białymstoku możesz liczyć na wszechstronne działania, w tym także regularne przeglądy, konserwację, wymianę wyeksploatowanych części przed wystąpieniem usterek. Niezależnie od okresu użytkowania sprzętów grzewczych, chłodniczych i innych, otrzymasz fachowe wsparcie.

Zastanawiasz się nad otwarciem restauracji, baru?
A może jesteś już właścicielem lokalu gastronomicznego? Zapraszamy do nas….

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i współpracy.

TOP