Meble ze stali nierdzewnej

Wysokogatunkowa stal nierdzewna stanowi materiał idealny do wykonywania wyposażenia zapleczy gastronomicznych. W meblach ze stali nierdzewnej tkwi potencjał, który ma przełożenie na funkcjonalność danego zaplecza. Tak wyposażona restauracja, kawiarnia lub kuchnia w innym dowolnym lokalu gastronomicznym spełnia swoje zadanie i pozwala znacznie ograniczyć wszelkie prace porządkowe.

To warto wiedzieć o meblach ze stali nierdzewnej do gastronomii

Elementy stalowe są często przeważające w umeblowaniu danego zaplecza gastronomicznego. Wśród mebli ze stali nierdzewnej popularne są między innymi: stoły, blaty robocze, szafki, półki oraz wszelkie nadstawki i segmenty. Dostępność surowca oraz jego niezawodność sprawiają, że warto wybrać stal nierdzewną jako alternatywę dla drewna, szkła, czy plexi.

Spośród licznych zalet tego surowca należy wymienić takie, które sprawdzają się w pomieszczeniach przeznaczonych do przygotowywania dań i przechowywania produktów, czyli:

 • wytrzymałość – stal nierdzewna jest odporna zarówno na działanie wilgoci, jak też na bardziej szkodliwe czynniki, takie jak:
  • substancje chemiczne,
  • uszkodzenia mechaniczne,
  • działanie wysokiej temperatury,
 • uniwersalność – stalowe meble są odpowiednie do każdego typu zapleczy gastronomicznych, ponieważ:
  • nie chłoną zapachu przygotowywanych na nich produktów,
  • nie wchodzą w interakcje ze składnikami potraw,
  • można je dokładnie wyczyścić po zakończeniu pracy,
 • funkcjonalność – można pokazać na przykładach konkretnych mebli o określonych funkcjach; są to między innymi:
  • szafki z drzwiami przesuwnymi,
  • szuflady z możliwością całkowitego wysunięcia,
  • stoły jezdne z prowadnicami do tac i pojemników.

Liczne zalety atestowanej stali nierdzewnej doceniane są każdego dnia przez naszych Klientów, dlatego sprawdzą się również w Twoim lokalu. To uniwersalne rozwiązania i długofalowa inwestycja.

Elementy ze stali nierdzewnej w lokalu w Białymstoku

Ekspozycja ze stali nierdzewnej to dobry wybór

Począwszy od niewielkich barów i kawiarenek po znacznie większe restauracje oraz inne lokale gastronomiczne, meble ze stali nierdzewnej sprawdzają się również jako witryny ekspozycyjne. Mogą to być standardowe meble do eksponowania produktów, lub wyposażenie o dodatkowej funkcjonalności, na przykład z chłodzeniem. Estetyka tych mebli sprawia, że mogą one z powodzeniem stać się częścią wystroju danego wnętrza.

Wyposażenie gastronomii stanowi wyzwanie zwłaszcza dla początkujących przedsiębiorców, dlatego decydując się na sprawdzone rozwiązania usprawnisz codzienną pracę sobie i załodze swojego lokalu. Wybierając rodzaj sprzętów, urządzeń oraz mebli możesz już na tym etapie zdecydować, jak będzie działać Twój lokal. Aby uporządkować kwestie przechowywania produktów i przygotowywania potraw, wybierz nasze fachowe doradztwo.

Meble ze stali nierdzewnej w Daito Białystok

Długoletnie doświadczenie oraz wszechstronność realizowanych przez nas zadań sprawiają, że z powodzeniem urządzamy zaplecza naszych Klientów oraz ich lokale meblami ze stali nierdzewnej. Na terenie Białegostoku oraz bliższych i dalszych okolic podejmujemy się działań, pozwalających prowadzić obiekty gastronomiczne o dowolnym profilu. Nasza znajomość branży to atut, który może przekonać również Ciebie.

Zastanawiasz się nad otwarciem restauracji, baru?
A może jesteś już właścicielem lokalu gastronomicznego? Zapraszamy do nas….

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i współpracy.

TOP