Kuchnie gazowe do gastronomii

Wybór odpowiedniej kuchni gazowej do Twojego lokalu to istotny element wyposażania całego zaplecza. Optymalnie dobrane urządzenia gastronomiczne powinny stanowić funkcjonalny system, aby korzystnie wpływać na szybkość i dokładność przygotowywania dań. Solidna konstrukcja ze stali nierdzewnej to pewność, że wybierasz urządzenie wysokiej jakości.

Kuchnia gazowa z gwarancją i serwisem Daito

Niezawodna praca kuchni gazowej to jeden z warunków, aby ciąg grzewczy mógł spełniać swoje zadanie. Wszystkie urządzenia gastronomiczne służące do obróbki termicznej produktów należy rozplanować tak, aby uzupełniały się podczas gotowania i pieczenia, niezależnie od liczby przygotowywanych dziennie porcji dań.

Optymalnym rozwiązaniem jest wybór całej linii jednego producenta, natomiast jeżeli planujesz zakup pojedynczego urządzenia również możesz skorzystać z naszej fachowej porady w kwestii wyboru:

 • kuchni gazowej z piekarnikiem:

  • elektrycznym – ten rodzaj piekarnika jest doskonały do pieczenia mięs i podgrzewania potraw; opcja termoobiegu sprawia że dania wypieczone są równomiernie z każdej strony i znacznie skraca czas pieczenia,

  • gazowym – gazowa wersja piekarnika lepiej wypieka ciasta, które są bardziej wrażliwe na zmiany temperatury; w wielu modelach kuchni obok piekarnika gazowego znajduje się również osobna szafka,

 • kuchni gazowej żeliwnej – element grzewczy stanowi płyta żeliwna, trwała i odporna na uszkodzenia, a jednocześnie wydajna; taką kuchnię proponujemy w wersji:

  • z piekarnikiem gazowym lub elektrycznym – zależnie od wybranej wersji urządzenie ma określoną moc, natomiast całość jest zawsze łatwa w obsłudze,

  • z piekarnikiem i szafką – poza piekarnikiem w korpusie urządzenia pod płytą grzewczą znajduje się dodatkowa szafka na blachy, akcesoria, przybory,

 • kuchni wodnej gazowej – palniki oraz wnętrze urządzenia zabezpieczone są przed zalaniem dzięki specjalnemu systemowi wanny wodnej.

Czołowi producenci, z którymi współpracujemy, to marki godne zaufania, sprawdzone w branży gastronomicznej w Polsce i na świecie, dlatego możesz im zaufać.

Kuchnia gazowa Białystok

Profesjonalne kuchnie gastronomiczne w gazowej wersji

We współczesnych kuchniach gastronomicznych gazowych znajduje się zazwyczaj od 2 do 8 palników z wygodną regulacją wielkości płomienia. Niezależnie od tego, czy wybierzesz wersję wolnostojącą, czy do zabudowy, możesz mieć pewność solidności wykonania, jeżeli dany model został stworzony przez jedną z wiodących marek. Aktualności z naszej oferty znajdziesz w zakładce „Katalogi”.

W kwestii bezpieczeństwa istotne są funkcje dodatkowe, na przykład system, który uniemożliwia samoczynny wypływ gazu w przypadku zalania palników lub zgaśnięcia płomienia z innych przyczyn. Oczywiście istotny jest również sam montaż wyposażenia gastronomii zgodny z zasadami bezpieczeństwa, a także profesjonalny serwis urządzeń gastronomicznych i w tych kwestiach również możesz powierzyć działania naszym fachowcom.

Wybierz kuchnię gazową z hurtowni Daito w Białysmtoku

Decydując się na kuchnię zasilaną gazem z pewnością znajdziesz wiele modeli, które w mniejszym lub większym stopniu są zgodne z Twoimi oczekiwaniami. Zadzwoń do nas i poznaj najkorzystniejsze rozwiązania dotyczące zakupu kuchni gazowej, urządzenia całego zaplecza Twojego lokalu lub w innych kwestiach związanych z gastronomią. Dołącz do grona naszych stałych Klientów z Białegostoku i okolic. Z przyjemnością nawiążemy współpracę.

Zastanawiasz się nad otwarciem restauracji, baru?
A może jesteś już właścicielem lokalu gastronomicznego? Zapraszamy do nas….

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i współpracy.

TOP