Pojemnik termoizolacyjny

Odpowiednio zaprojektowane i solidnie wykonane pojemniki termoizolacyjne cateringowe to sposób na przechowywanie produktów spożywczych lub dań w optymalnie niskiej lub wysokiej temperaturze. Niezależnie od profilu Twojej działalności możesz tak uzupełnić zaplecze gastronomiczne, aby poszczególne czynności związane z przechowywaniem i transportem zyskały nową jakość.

Solidny pojemnik termoizolacyjny do Twojej gastronomii

Prowadząc działalność, gdzie znaczenie ma zachowanie temperatury potraw, zainwestuj w pojemniki, które będą alternatywą dla typowych opakowań zastępczych. Z wysokiej klasy pojemnikiem termoizolacyjnym cateringowym będziesz mieć pewność, że pizza, zupa, czy inne dania oraz potrawy znacznie dłużej będą mieć optymalną temperaturę, a Twoi Klienci będą zadowoleni z jakości usług.

Niezależnie od modelu pojemnika, powinny go wyróżniać:

  • odpowiednia izolacja komory – często spotykanym rozwiązaniem są podwójne ścianki, między którymi znajduje się specjalna pianka poliuretanowa;pianka ta nie ma styczności z potrawami,

  • bezpieczne zamknięcie – szczelność komory zapewnia odpowiednie mocowane i system zamykania pokrywy; mogą to być na przykład specjalne zamykające klamry, łączące szczelnie pokrywę z górnym brzegiem komory,

  • wystarczająca pojemność – specjalne półki pozwalają na umieszczenie zamiennie niższych lub wyższych pojemników aluminiowych o określonych wymiarach i pojemności, na przykład 2 pojemników GN 1/1 (530x325 mm) wysokości 200 mm, 6 pojemników wysokości 65 mm,

  • łatwe czyszczenie i konserwacja – jednym z popularniejszych materiałów wykonania jest polietylen LDPE; to tworzywo ma gładką powierzchnię, poddającą się zwykłemu czyszczeniu,

  • ergonomiczność – wygodne przenoszenie pojemników sprawia, że niezależnie od przeznaczenia usprawniają one codzienne czynności; wbudowane uchwyty to pewność, że konstrukcja zostanie nienaruszona nawet przy znacznym obciążeniu.

W naszej hurtowni możesz również zamówić profesjonalny wózek do przewożenia pojemników. Taki wózek ma 4 kółka oraz hamulce, jest zatem bezpieczny w użytkowaniu.

Elementy wyposażenia lokalu gastronomicznego Białystok

Pojemniki do pojemników, czyli stal nierdzewna zawsze na czasie

Specjalne prowadnice we wnętrzu każdej konstrukcji do magazynowania i transportowania dań w cateringu to sposób na optymalne rozmieszczenie pojedynczych pojemników wewnątrz. W czołówce termoizolacyjności znajduje się tutaj stal nierdzewna, która doskonale kumuluje ciepło i zapobiega jego wytracaniu. Wystarczy odpowiednia pokrywka, aby całość spełniała swoje zadanie.

Takie pojemniki ze stali nierdzewnej można myć w zmywarkach, a poza użytkowaniem w cateringu stosować również do przechowywania dań w lodówce i pieczenia w piecach konwekcyjnych oraz konwekcyjno-parowych. Te uniwersalne właściwości sprawdzą się doskonale również w Twojej praktyce, gdy prowadzisz działalność w mniejszym lub większym stopniu związaną z cateringiem.

Zainwestuj w pojemnik termoizolacyjny z Daito w Białymstoku

Pojemnik termoizolacyjny cateringowy oraz pojemniki służące do przewożenia w nich gotowych potraw znajdziesz w stałej ofercie naszej hurtowni gastronomicznej. Nasi Klienci z Białegostoku oraz okolic wielokrotnie wybierali modele marki Hendi, Redfox oraz innych wiodących producentów. Zapraszamy do zapoznania się z katalogami lub do kontaktu – z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zastanawiasz się nad otwarciem restauracji, baru?
A może jesteś już właścicielem lokalu gastronomicznego? Zapraszamy do nas….

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i współpracy.

TOP