Obieraczka do ziemniaków

W nowoczesnej obieraczce do ziemniaków możesz umieścić jednocześnie nawet 10 kilogramów wsadu i po kilku minutach wyjąć obrane warzywa. Taka maszyna jest niezastąpiona zwłaszcza w lokalach gastronomicznych, gdzie przygotowywania jest znaczna ilość dań obiadowych, ale sprawdzi się również w niewielkich barach, czy restauracjach. Zaoszczędzony czas to jedna z wymiernych korzyści zakupu tego urządzenia.

Na co warto zwrócić uwagę kupując obieraczkę do ziemniaków?

Solidna obieraczka do ziemniaków to urządzenie ze stali nierdzewnej, odporne na uszkodzenia mechaniczne i na działanie innych czynników zewnętrznych. Zapewnia to trwałość urządzenia oraz estetyczny wygląd przez lata, ułatwia także czyszczenie obudowy. W poszczególnych modelach pokrywa wyposażona jest w szklany lub akrylowy wizjer, można zatem obserwować cały proces obierania i zmieniać ustawienia cyklu zgodnie z potrzebami.

Wśród atutów profesjonalnych obieraczek na uwagę zasługują między innymi:

  • solidne powierzchnie ścierne – zależnie od wybranego modelu, w obieraczce bęben:

    • jest wyposażony w drobne stalowe ostrza (struktura siatki),

    • ma ściany wewnętrzne pokryte korundem lub innym materiałem ściernym,

  • wydajność – im większa komora obieraczki, tym więcej ziemniaków jednocześnie może zostać obranych w tym samym czasie; wzorem wydajności może być urządzenie Profi Line marki Hendi, które obiera 100 kg (czyli 10 wsadów) ziemniaków w godzinę,

  • prosta obsługa – do rozpoczęcia cyklu obierania wystarczy zazwyczaj użycie jednego przycisku, natomiast niektóre modele mają dodatkowo cyfrowy timer, wyłącznik bezpieczeństwa, czy funkcję płukania warzyw,

  • aspekty bezpieczeństwa – odpowiednie zabezpieczenie komory zapewnia bezpieczną pracę urządzenia, a stabilna podstawa lub nóżki sprawiają, że urządzenie pozostaje na swoim miejscu nawet podczas najdłuższych cykli obierania,

  • dostępność elementów wymiennych – systematyczne zużywanie się powierzchni dysku bębna oraz jego ścian to naturalny proces, natomiast dostępne są części zamienne, unikniesz zatem nadmiernych kosztów.

Solidna obieraczka uzupełni Twój sprzęt gastronomiczny i znacznie usprawni proces przygotowywania dań.

Obierarka do ziemniaków Białystok

Obieraczki do ziemniaków i innych warzyw, czyli maszyny uniwersalne

Chociaż nazwa sugeruje, że obieraczki do ziemniaków przeznaczone są wyłącznie do tych warzyw, można w nich obierać również buraki, rzepę i inne twarde gatunki bulwiaste oraz korzeniowe. Warzywa obierane są dokładnie, a jednocześnie cienko, co pozwala zachować wiele cennych składników odżywczych. Użyteczność maszyny łączy się zatem z jej działaniem prozdrowotnym.

Jeżeli szybkość przygotowania dużej liczby dań ma w Twoim lokalu nadrzędne znaczenie, nowoczesna obieraczka będzie odpowiednim udogodnieniem. Era usprawnień w wyposażeniu gastronomii to dobry czas, aby pomyśleć o działaniu zaplecza własnego lokalu lub obiektu. Obieranie warzyw nie wymaga skomplikowanych opcji, wystarczy solidna markowa obieraczka.

Wybierz obieraczkę do ziemniaków z naszej hurtowni w Białymstoku

Liczne realizacje, podczas których w ramach wyposażania zapleczy lokali dostarczaliśmy naszym Klientom obieraczki do ziemniaków, to dowód na popularność tych urządzeń. Jeżeli prowadzisz punkt gastronomiczny w Białymstoku lub innym mieście skontaktuj się z nami – chętnie doradzimy w kwestii usprawnienia pracy na kuchni, przygotujemy profesjonalny projekt wnętrza i dobierzemy niezawodne wyposażenie.

Zastanawiasz się nad otwarciem restauracji, baru?
A może jesteś już właścicielem lokalu gastronomicznego? Zapraszamy do nas….

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i współpracy.

TOP